Najnowsze trendy w aranżacjach płytek łazienkowych

 

To niesamowite, ale dzisiejsze łazienki wyglądają całkowicie inaczej niż te urządzane przed dwudziestoma lat, a co dopiero mówić o jeszcze wcześniejszych trendach. Można by sądzić że to niewiele czasu, jednak to właśnie w ostatnich latach technologie tak szybko poszły do przodu, że i same płytki łazienkowe wyglądają dziś zupełnie inaczej i ich aranżacje całkowicie odbiegają od mody z ubiegłego wieku.

 

Jak wyglądają zatem najnowsze trendy?

 

  • Po pierwsze, maja nowy, większy rozmiar. Trudno już dzisiaj znaleźć znane przed wielu laty małe kafelki rozmiaru 15×15. Rozmiary nowoczesnych płytek zaczynają się w okolicach trzydziestu centymetrów , a kończą nawet w okolicach siedemdziesięciu. Dzięki temu łazienkowa przestrzeń zwiększyła się optycznie, duże powierzchnie kafli nadają jej całkiem nowy wymiar.

 

  • Po drugie, płytki łazienkowe maja całkowicie nowe, inne kolory i faktury. Zrobione tez są często z materiałów wcześniej rzadko używanych takich chociażby jak spieki. O jakich kolorach mowa? Najnowsze trendy to biel, beże i szarości. Absolutna elegancja. Delikatne faktury i wzory w postaci wypukłości – całkowita nowość, nieznana praktycznie w dwudziestym wieku. Gdzieniegdzie pojawiają się też błysk i elementy załamujące światło. Jak to wszystko przekłada się na aranżacje?

 

  • Współczesne aranżacje płytek i łazienkowych przestrzeni to już nie zwykłe urządzanie łazienki , ale prawdziwa sztuka. Arcydzieła aranżacji możemy obejrzeć chociażby w witrynie https://homekoncept.shop/produkty/lazienka/plytki.html , gdzie można podziwiać dopracowane w każdym calu wnętrza łazienek w przepięknych, dyskretnych kolorach, bardzo eleganckie i efektowne. Od pierwszego spojrzenia widać tu rękę profesjonalisty, a nawet śmiało można powiedzieć artysty, gdyż tak urządzone pomieszczenia chciałoby się utrwalić i podziwiać.

 

Warto zatem rozważyć zatrudnienie architekta wnętrz, ale jeszcze ważniejsza będzie inwestycja w odpowiednio dobrane płytki łazienkowe, bo to od nich głównie będzie zależał efekt końcowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *