Ile kosztują płytki ręcznie formowane?

Szukając odpowiednich płytek do realizacji projektu można wybrać płytki ręcznie formowane, lub płytki klinkierowe. Drugie są stosunkowo tanie, jednak jaka jest cena płytek ręcznie formowanych? Oczywiście wpływa na nią wiele czynników, w sklepie mogą być one zarówno tańsze jak i droższe niż w innych sklepach.

 

Porównajmy oferty różnych płytek ręcznie formowanych w różnych sklepach.

 

Rodzaj płytek ręcznie formowanych Rodzaj sklepu Cena za sztukę
Herbrand Online 1,99 zł
Rotan Offline 2,49 zł
Super White Offline 3,29 zł
Cypress Online 2,29 zł
Krypton Online 2,88 zł
Senden Offline 3,62 zł
Hamares Online 2,41 zł
Dundrett Online 2,36 zł

 

Jak widać płytki ręcznie formowane są dostępne w podobnych cenach, co płytki klinkierowe. Dlatego też wybierając konkretny rodzaj warto skupić się nie na cenie poszczególnych modelów, ale na ich właściwościach. Płytki klinkierowe sprawdzą się w innych warunkach niż płytki ręcznie formowane, warto mieć to na uwadze. Dzięki temu zrealizowany projekt będzie znacznie bardziej trwały. Dzięki temu pieniądze przeznaczone na zakup płytek, oraz innych materiałów będą zdecydowanie lepiej spożytkowane.

 

No i oczywiście na koniec bardzo ważna rada – porównuj ceny w różnych sklepach zanim kupisz płytki. Różnice mogą być naprawdę spore, a dzisiaj do wykonania takiego porównania wystarczy przeglądarka internetowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *